Slimkop Agente:

  • Mokopane – Natasha Oosthuizen, natasha@slimkopsa.com

  • Senekal – Elzette Brits, elzette@slimkopsa.com
  • Burgersfort – Esmarel Pienaar, esmarel@slimkopsa.com
  • Volksrust – Marelie Landman, marelie@slimkopsa.com
  • Secunda – Marne Theron, marne@slimkopsa.com

  • Pretoriuspark (Pretoria) – Alicia de Lange, alicia@slimkopsa.com
  • Midrand – Annelize Kratz, annelize@slimkopsa.com
  • Boksburg – Elmari van Blerk Heymans, elmari@slimkopsa.com
  • Vanderbijlpark – Elne van Niekerk, elne@slimkopsa.com
  • Magalieskruin (Pretoria) – Marilise van der Merwe, marilise@slimkopsa.com
  • Roodepoort – Michelle Jansen van Vuuren, michelle@slimkopsa.com
  • Krugersdorp – Tanya Dannatt, tanya@slimkopsa.com
  • Meyerton – Tanya Smit, tanya@slimkopsa.com
  • Centurion – Esti lindeque, esti@slimkopsa.com
  • Mooikloof Ridge – Jaclyn Theron, jacklyn@slimkopsa.com
  • Waterkloofrif – Maricia van Deventer, Maricia@slimkopsa.com
  • Claremont – Elisabeth Grobler, elsie@slimkopsa.com

  • Balito – Carlia Fick, carlia@slimkopsa.com
  • Vryburg – Irene Fourie, irene@slimkopsa.com
  • Ceres – Isabel Botha, isabel@slimkopsa.com

  • Vaalpark – Renske Kruger, renske@slimkopsa.com
  • Ladybrand – Ane Lubbe, ane@slimkopsa.com
  • Kroonstad – Chrisna Malan, chrisna@slimkopsa.com
  • Harrismith – Danae Prinsloo, danae@slimkopsa.com
  • Bultfontein – Simone Smit, simone@slimkopsa.com
  • Marquard – Laluchia Botha, laluchia@slimkopsa.com
  • Bloemfontein- Melissa Botha

  • Mafikeng – Anesca du Bruyn, anesca@slimkopsa.com
  • Lichtenburg – Barbara Cilliers, barbara@slimkopsa.com
  • Potchefstroom – Bianca van der Walt, bianca@slimkopsa.com
  • Delareyville – Helet Brand, helet@slimkopsa.com

  • Grahamstad – Danielle Pienaar, danielle@slimkopsa.com
  • Cradock – Janine Pretorius, janine@slimkopsa.com

  • Hopetown – Nadine van Eck, nadine@slimkopsa.com
  • Loxton – Martine Nolte, martine@slimkopsa.com
  • Namibië – Maryke Boshoff, maryke@slimkopsa.com

  • Welgemoed – Chenelle Austin, chenelle@slimkopsa.com
  • Knysna – Lorraine Knight, lorraine@slimkopsa.com
  • Gansbaai – Marissa Radyn, marissa@slimkopsa.com

Sluit aan as ‘n Slimkop agent:

Ons het reeds die maksimum hoeveelheid agente bereik en aanvaar op die oomlik nie nuwe aansoeke.

Sluit aan by ons Nuusbrief!